laenutus, mööbli rent, rent, telgi rent

4 põhjust, miks eelistada renti ostmisele

diivani rent, diivanid, mööbel, inventari rent

Rentides võidad rahaliselt kui ka ajaliselt.

Levinud on arusaam, et telgi, inventari, lauanõude ja mööbli rent on pigem suurte ürituste jaoks. Paljud pole ka teadlikud üldse, et selline mugavus eksisteerib. Rõhutame, et rentida saab ka eraisik, kes soovib koju lauda, lauanõusid või telki seltskonnaga koos istumiseks.

Rahvale on rohkem üldtuntud nt auto, ehitustehnika või tööriistade rent. See on vaid üks väike osa kogu rendivõimalustest. Milleks maksta tööriista eest, mis maksab 500 eurot ja mida on vaja kasutada ainult üheks või kaheks korraks, kui on võimalik rentida sama toode paarikümne euroga. Sama kehtib ka kõige muu kohta. Kui vajad ootamatuks koosistumiseks kontoris või kodus lisa toole, nõusid või muud inventari, mida käepärast ei ole ja mille ostmine poest osutub kalliks. Kui siiski plaanid osta vajalikud asjad, siis kas nende hoiustamiseks on olemas koht?

Paratamatult elu kallineb ja erinevad rendilahendus muutuvad populaarsemaks. Toome välja mõned enamlevinud põhjused, miks eelistada renti ostmisele.

üritusele mööbel, kaasaegsed renditooted

Soodsam kui osta.

Rendi peamiseks eeliseks on hind. Kui vajate lauda, mille hind on 150-200 eurot, siis sama lauda on võimalik rentida 10-15 euroga. Erinevalt auto ja tööriistade rendile ei kaasne telgi, mööbli ega ka muu inventari rendiga lisatasusid (tagatisraha, käsitlustasu jne).

Üha enam muutub ka populaarseks lauanõude ja mööbli rent eraisikute seas, kes soovivad kodust üritust teha. Kui muidu vajalike asjade ostmine läheks maksma 400-600 eurot, siis samad asjad on võimalik rentida 50-100 euroga.

Ainuke lisateenus, mida kliendil on omal valikul võimalik juurde osta, on paigaldus ja/või transport.

rent ja ostmine

Ei pea muretsema hoiustamise pärast.

Mööbli ja inventari hoiustamine võtab omajagu ruumi. Milleks kasutada ära vaba pinda, millegi hoiustamiseks, mida reaalselt on vaja 1-2 korda aastas. Hoiustades koguneb tolm toodetele ja enne kasutamist tuleb varuda aega puhastamiseks.

Kui kasutate rendipinda, kus puudub mööbel, siis ainuke lahendus on rentida vajalikus koguses mööbel sisse.

muretsev

Lai valik igale maitsele.

Rentides tekib küsimus, kas minu maitsele on üldse valikut. Levib arvamus, et rendimööbel on ajast maha jäänud ja kole.

Praeguseks hetkeks on renditurg nii kaugele arenenud, et võimalik on rentida peaaegu kõike! Valikust leiab erineva stiili ja kujuga laudasid, toole ja laudlinasid. Kui soovid, et üritus oleks jõuluteemaline, siis saad rentida punaseid laudlinasid. Kui tahad midagi glamuurset, siis saad rentida disainmööblit, mis poes võib maksta alates 400 eurot laud või 150 eurot tool.

disainmööbel, kuldsed toolid

Hooldamine ja pesemine.

Mööbel ja inventar kogub ajaga tolmu ja mustust. Puhastamine ja järjepidev hooldamine nõuab aega ja resurssi. Isegi kui inventar seisab, koguneb aja jooksul tolmu. Soojenditel, külmikutel ja teistel masinatel kuluvad osa, mis vajavad vahetust ja parandamist. Kõik see nõuab aega ja raha. Jäta see töö rendifirmadele, kes tagavad korraliku ja puhta inventari.

inventari puhastamine