Aiapidu, batuudi rent, batuudid, sünnipäevad, suvepäevad

Batuudi rent – korralda unistuste päev lastele

batuudi rent, batuutide rent, batuut lastele, batuudi rent tallinnas, batuut jungle

Suvepäeva, sünnipäeva või muu pereürituse lahutamatu osa.

Eesti suvi on kahtlemata sündmusterohke aeg, kus korraldatakse kõik ettevõtete suvepäevad, perepäevad või muud üritused, mida muul aasta ajal korraldada ei saa vabas õhus. Unustada ei tasu tegevusi lastele. Ideaalse ürituse eesmärk on pakkuda emotsioone ja tegevusi igale vanusele. Kahtlemata õige valik on batuudi rent ehk teisisõnu atraktsioon, kus on takistusi ja erinevaid radasid lastele.

Üks atraktsioon pakub tegevust lastele tundideks!

Meie uus atraktsioon Jungle on selle suve lemmik klientide valik. Jungle moodustab erinevaid takistusradasid, mis erinevalt väiksematest batuutidest, pakuvad tegevust mitmeks tunniks. Keskmise Tallinna korteri suurusega batuut, mille kujundamisel on lähtutud dzungli temaatikast.

Lihtne ja kiire lahendus.

Kõige olulisem ja tähtsam atraktsioon-batuudi juures on lihtsus ja mugavus. Paigalduseks kulub 5-10 minutit ja kompressor teeb oma töö, et batuut saaks kiirelt püsti lisa liigutuseta. Kokkupandult mahub üks batuut EUR alusele (1,2 x 0,8 m), aga transportimiseks on vajalik kaubik. Piisab väiksemast kaubikust. Kõike seda saame loomulikult Teie eest teha – transportida sobivasse kohta, paigaldada ja hiljem maha võtta. Küsige pakkumist siit.

Ohutus.

Turvalisus on äärmiselt oluline, et vältida õnnetusi, mis on ennetatavad. Ohutuse kuldreeglid, mida jälgida paigaldamisel kui ka kasutamisel. Batuudi paigaldamisel tuleb kasutatada vaiasid, mille saab rentides kaasa. Selleks, et tagada ohutus, saab batuute paigaldada ainult pehmele pinnasele, kus on võimalik vai kinnitada. Batuudi kasutamisel peab kõrval olema vähemalt üks täiskasvanud isik, kes jälgib, et järgitakse üldiseid ohutusnõudeid.

BATUUDID
BATUUDI RENT
  • BATUUDI RENT