lambikett, valguskett

Valguskett terassile õue, tuppa, aeda

Valguskett dekoratiiv seinal koos diivani ja tooliga

Valguskett on lihtsaim ja kiireim viis lisada valgust maakoju, aedadesse või oma ettevõtte hoovi ja terrassile. Üks viis lisavalguse saamiseks on valguskett, teise nimega lambikett, mis toimib kui praktiline dekoratsioonielement – see valgustab ja loob hubast atmosfääri. Panime täpsemalt kirja ka oma mõtted valguskettide osas – miks ja kuidas neid kasutada.

Valguskett, mida saab paigaldada igale poole.

Valguskett on lihtsasti paigaldatav ja veelgi parem on see, et Sa saad enda nägemuse järgi kujundada selle paigutuse. Tulukesed loovad mõnusa ja maagilise õhkkonna nii sise- kui ka välitingimustes: sumedatel suveõhtutel aias või terrassil; pehme valgusega seinakaunistus magamistoas; laekaunistus erinevatel üritustel. Lisaks on valgusketid jätkatavad, mis tähendab, et saad valguskette omavahel ühendada ja pikemaks muuta.

Valguskett metsas

Kvaliteetne ja ilmastikukindel valgusallikas.

Kõik meie valgusketid on ilmastikukindlad ning vastavad niiskuskindluse kaitseastmetele IP44 ja IP65. IP65 märgistusega lambikette võib välitingimustes kasvõi aastaringselt kasutada. Lisaks on ketid juba valmis komplekteeritud, pirne ei pea eraldi juurde ostma. Soovi korral tuleme Sulle appi ja paigaldame valgustuse keerukamatesse kohtadesse ise. Funrent tarnib oma valgusketid Saksamaalt, mistõttu julgeme öelda, et kvaliteet on tagatud!

valguskett,lambikett

Maitsekad stiilid mitmekülgses keskkonnas kasutamiseks.

Tootevalikust leiad palju erinevaid valguskette, mida saad nii rentida kui ka endale osta. Nimelistel valguskettidel on sooja valgusega pirnid ja need on 10 m pikad, kuid soovi korral komplekteerime ka pikemaid valguskette, millele saad juurde valida külma valgusega pirnid.

Valguskett Drop – rippuvate tulukestega lambikett, mis kaunistab aedu, lagesid, terrasse ja seinu. Valguskett Drop on IP65 märgistusega, seega võid seda kasvõi aasta läbi õues hoida.

Valguskett Elegance – kõige populaarsem valik meie klientide seas. Sobib samuti hästi igal pool kasutamiseks.

Valguskett Glow – klassikalises stiilis valguskett ümmarguste pirnidega.

Valguskett Perl – moderne valguskett.

Valgusktt Retro – nagu nimigi ütleb, retro stiilis valguskett, millel on pikliku kujuga pirnid.

Rendivalikus on meil LED kardin, mis loob eriti maagilise ja elava atmosfääri erilisteks puhkudeks. Lisaks veel ka LED valgusketid: fairy lights ja puldiga reguleeritav värviliste tulukestega kett.

led kaunistused, laekaunistused, valgusketi rent, valguskett, led fairy lights
valguskett,lambikett