Aiapidu, Funrent, Pulma korraldamine, Pulmad, Sünnipäev, Telgipulm, Üritusetelgid, Vabas õhus üritus

3 eelist ürituse korraldamisel värskes õhus

241664839 4751651301514649 7075777159639917180 n

3 eelist ürituse korraldamisel värskes õhus.

Väliüritus, näiteks pulma, messi, sünnipäeva või firma ürituse korraldamine,  loob rohkelt eeliseid. Üritust saab korraldada aastaringselt vabas õhus, olgu selleks kasvõi talv. Oleme korraldanud mitmeid firmaüritusi, kui väljas on -10 kuni -20 kraadi. Soojendusseadmetega on võimalik telgi all saavutada toatemperatuur. Väheneb ka oht viiruse levikuks, sest õhk on pidevas ringluses. Ürituse korraldamisega värskes õhus kaasnevad mitmed eelised, millest teeme täpsemalt juttu allpool.

Asukoht.

Erinevalt siseruumidest on võimalik telk püstitada oma lemmik asukohta. Asukoha valikul piire kindlasti pole. Oleme aastate jooksul teinud erinevaid lahendusi nii randades, puhkekülades, maakodudes, koduaedades, parkimisplatsidel, lossi hoovides ja mujal. Kui soov on oma pulm või juubel pidada maakodus vabas looduses suurema seltskonnaga, siis telgi tellimine on parim ja ainuke lahendus. Lisaks kaasnevad siseruumides korraldatavate üritustega ka suured koristuskulud. Tihti on hooaja siseselt (jõuluüritused ja suvi) paljud siseruumid broneeritud. Lisaks asukohale loob kindlasti hästi valitud ja läbimõeldud asukoht ka privaatsust Sinu üritusele ning puudub igasugune ajaline piirang, millal sündmus lõppema peab. Kõige suuremad pidutsejad saavad pidu panna hommikuni.

Keskkond.

Siseruumid on üldjuhul tühjad ning vajavad suuremahulist dekoreerimist, mis võib osutuda suureks kuluks ürituse korraldamisel. Väliürituse puhul on võimalik valida sobiv asukoht, kus on palju ilusat loodust, mis loob ise juba märkimisväärse keskkonna ja pakub maalilisust. Olgu see rannaäär, mets, park või aed – maalilist loodust ei saa jäljendada isegi kõige ägedamates siseruumides.

Asukoha valimisel tuleks jälgida loodusvarasid, nagu teed, päikeseloojangud jne. Kui tegemist on õhtuse sündmusega, kontrollige kindlasti, kas öine taevas on nähtav. Lisaefekti saab luua erinevate valgustite abil. Need väikesed puudutused võivad üritust oluliselt muuta. Iga väliürituse puhul tuleks arvestada jaheda temperatuuri ja halva ilmaga, kuid see on lihtsalt lahendatav telgiga. Koht muutub sõna otseses mõttes tühjaks lõuendiks, mis ootab loomingut! Kui tekib oht vihma sabinaks, siis telk loob mõnusa katuse aluse ja võimaluse nautida maalilist loodust ka vihmase ilma korral. Muretsemiseks kindlasti põhjust ei ole. Telgi seinasid ja katuseid on võimalik paigaldada ka läbipaistvaid, et naturaalne valgus – loodus oleks endiselt silmale nähtaval ja looks hubasust.

Ruumikus.

Väliürituste üks suurimaid eeliseid on kindlasti ruumikus. Lisaks privaatsusele pakub telgi rentimine paindlikkust paigutuse osas. Kuigi telgi alla mahutavate laudade arv võib endiselt olla piiratud, on see siiski väga kohandatav! Lisaks on võimalik alati telgi suurust muuta, kui külaliste arv peaks suurenema või vähenema. Kindlasti tuleks sellest teavitada eelnevalt projektijuhti. Siseruumide puhul mõjutavad teie põrandaplaani sageli sisse- ja väljapääsud, lavad või muud varad, mida ei saa muuta. Renditelgid võimaldavad aga alustada värskelt nö “tühjalt lehelt”. Saate otsustada, mis teie sündmuse kulgemise jaoks kõige paremini sobib. See tähendab, et teil võib olla üks telk või mitu! Seega kasutage seda täiendavat ruutmeetrit oma eeliseks. Telgis peaks olema pigem rohkem ruumi liikumiseks või tantsimiseks.